הבטח את הקריירה שלך בענף ההייטק עם הכשרה ב-QA (בדיקת תוכנה)

מאות בוגרי התוכנית של המכללה כבר השתלבו בענף

לחץ על הכפתור שמגדיר את מצבך כיום בצורה הטובה ביותר:

קורס ה-QA היחיד עם 5 כוכבים בגוגל

Progressive reality
Progressive reality
2023-04-24
הגעתי למכללה של גל לאחר ששמעתי עליו המון ביקורות חיוביות ממכירים שלי בתחום הבדיקות. הגעתי לקורס בעקבות רצון לשפר את היכולת שלי באוטומציה ולהצליח למצוא עבודה בתחום בקלות. הקורס מאוד מקצועי ואיכותי, מכין את התלמיד כמו שצריך לתעשייה בחוץ ולראיונות עבודה. הקורס העשיר מאוד את הידע שלי והעלה את הביטחון שלי כמפתח אוטומציה, הקורס היה מעניין ואפילו כיפי. חשוב לי לציין את התמיכה של גל - הוא תמיד היה זמין עבורי בווטסאפ, גם אחרי שסיימתי את הקורס ורציתי להתייעץ איתו בנוגע לבחירות בקריירה או כל שאלה אחרת. בעקבות הקורס עלו משמעותית הזמנות לראיונות עבודה! ממליץ בחום על הקורס!
Daniel Ziv
Daniel Ziv
2023-01-23
למכללה הגעתי לאחר המלצות וביקורות רבות שקראתי דרך קבוצת הוואצאפ ושם הבנתי שבחרתי במקום הנכון! לאחר מחקר מעמיק שעשיתי, ברצון ללמוד אוטומציה ובדיקות QA מהטובים ביותר, הגעתי לגל בעלי המכללה,מנטור הכי מוכשר, עם ידע תאורתי ומעשי ברמה הגבוהה ביותר! התחלתי את הקורס של גל מטלון לאחר תקופה שהתלבטתי בין האפשרויות רבות ובשיא הקורונה. היחס היה אישי והדבר החשוב בעיניי בקורס הזה הוא שגם בודקים לך את השיעורים באופן אישי דבר שלא קיים במקומות אחרים שחיפשתי. התוצאות מדברות בעד עצמן! מצאתי עבודה לאחר הקורס הידני (ראיון 3 בסה"כ ) כאחד שהגיע מתחום אחר ושונה לגמרי זה לא מובן מאליו בכלל(איש קבע כ-6 שנים בתחום התזונה) הליווי הצמוד המשיך גם אחרי הקורס בעזרה ,ייעוץ על כיוונים בקריירה ועוד! גל תמיד היה שם לכל שאלה. אז אם אתה(אחד שמתלבט ורואה תגובה זו) פשוט אל תתלבט תיצור קשר עוד היום עם הבן אדם שיכול לשנות את החיים שלך וזה ישתלם לך בגדול ! ושוב פעם המון תודה לגל מטלון! בברכה, דניאל זיו.
Erez Levy
Erez Levy
2022-08-01
למכללה הגעתי לאחר המלצות וביקורות רבות שקראתי. נרשמתי לקורס אוטומציה בשפת C#. במהלך הלימודים גליתי מרצים שאכפת להם מהסטודנטים ומיחס אישי שקיבלתי. אין ספק שזה קיבלתי מענה לכל שאלה שהייתה לי בזמן מהיר כולל קבוצות תמיכה מרובות סייעה הרבה ללמידה העצמאית שלי. כעת אני מרגיש שאני יכול להתמודד עם סנריום אמיתיים אצלי בחברה. אני ממליץ לכל מי שמתלבט שלא יתלבט מכיון שמדובר בחומר מפורט בצורה הטובה ביותר (גם לכל אלו שאין להם ניסיון בקוד אני משוכנע העברת החומר מעולה עבור כל אחד ואחת שמעוניין ללמוד).
עדי צמחי
עדי צמחי
2022-05-26
לגל מטלון אני הגעתי לאחר שנתיים של עבודה במשרת בודק תכנה ידני , ללא כל ניסיון בעולם האוטומציה . בחיפושים והסקירות שערכתי אחר הקורס המתאים בשבילי , שיעניק את היחס והתכליתיות בשיעורים הגעתי למכללה לאוטומציה של גל מטלון. השיעורים היו עם 11- 12 תלמידים וגל מביא איתו לכל שיעור עוזר כך שאם יש כמה שאלות במקביל בזמן התרגול בכיתה - כל אחד מקבל את היחס הסבלני והאיכותי ביותר . הקורס מנוהל בשיטה פשוט מדוקדקת ומתוכננת מראש להפליא - לכל שיעור יש הקלטה מוכנה בקורס הדיגיטלי ( שאותו מקבלים לחינם לכל החיים ) , כך שגם לאחר הקורס המשכתי לתרגל את התרגילים ולשמוע את הטיפים שלו עד היום . לאחר סיום הקורס ועם תחושת סיפוק וידע שצברתי - החלטתי דווקא להמשיך עוד שנה בתחום הידני ולצבור עוד ניסיון ,תוך כדי חזרתי על הקורס של גל מהבית ( שבו הוא עצמו מסביר בסרטונים את גל הנעשה ). וכך לאחר 3 שנות ניסיון ותעודת אוטומציה מגל הצלחתי להתקבל למשרת האוטומציה הראשונה שמשלבת גם ידני . הקורס עזר לי מאוד ואני מרגיש שהוא נתן לי מקפצה רצינית וקידם לי את הקריירה בכמה צעדים. מאוד אהבתי את כל הפלטפורמות שהוא פתח לבוגרים שלו , שם הוא עוזר להם בשאלות ותמיד עונה לכולם , אפילו שהוא עמוס . אדם רגוע, סבלני והכי חשוב מקצוען ברמות ! ממליץ בחום !!!! נ.ב אני לקחתי את הקורס של JAVA+Selenium בשילוב עם בניית קורות חיים באתר שאנחנו בונים מ0 בעזרת HTML - קורס מעמיק ואיכותי ביותר .
רן שמי
רן שמי
2022-05-04
הגעתי לגל וקובי אחרי סקר שוק רחב, אחרי שעברתי אצל הרבה מכללות שהבטיחו המון הבטחות בלי כיסוי. אנשי מכירות שלא מבינים שום דבר בתחום וסתם דוחפים לקנות קורסים. כאשר יצרתי קשר עם גל הוא שאל הרבה שאלות ענייניות לגבי הכוונות שלי ולאן אני מכוון, בחן מבחינה מקצועית אם התחום מתאים לי ונתן משימות התנסות. דרך הלימוד של קובי וגל יסודית מאוד וייחודית, שלב אחר שלב, עם אופציה לשאלות במהלך השיעור וזמינות בכל שעה. ההרגשה במהלך התהליך היא מעולה, כי יש לאן לפנות במידה ולא הבנת נושא מסוים או סתם שאלה קטנה. לאחר חודש וחצי מסיום קורס הבדיקות התקבלתי למשרת הבדיקות הראשונה שלי תוך כדי לימודי האוטומציה. בכל מהלך תהליך חיפוש העבודה והראיונות גל וקובי הוי זמינים מאוד לכל שאלה, נתנו המון טיפים ועזרו עם הראיונות גם בפן המקצועי וגם בפן האישי. חשוב לציין ששניהם מגיעים עם ידע רחב מאוד וניסיון של שני עשורים בתעשייה, משהו שאני אישית לא מצאתי בשום מקום אחר. התחושה טובה מאוד שיש עם מי להתייעץ גם אחרי שסיימת ללמוד, בלי קשר לפן המקצועי הם אנשים נעימים ומעניינים מאוד. ממליך בחום רב.
Sarit Sarit
Sarit Sarit
2022-01-25
ממליצה בחום על הקורס. הגעתי לקורס בעקבות רצון לשפר את היכולת שלי באוטומציה ולהצליח למצוא עבודה בתחום בקלות. למרות שכבר היה לי ניסיון בתחום, לא הצלחתי לעבור את הראיונות מבחינת סלניום ו java. בנוסף, לא היה לי את הידע הנדרש ב jenkins וכו. אחרי שעשיתי את הקורס עברתי את הראיונות שעשיתי, ובנוסף הרגשתי בטחון שהקרנתי החוצה. זמן לא רב לאחר שסיימתי את הקורס מצאתי עבודה כפי שרציתי. הקורס היה מעניין ואפילו כיפי מבחינתי, למדתי דברים שהם חשובים למפתח אוטומציה ושהעשירו את הידע שלי מאוד, בשיעורים קצרים, מדוייקים וברורים, עם אפשרות לעשות ש"ב ולקבל פידבק על מה שעשיתי. וחשוב לי לציין את התמיכה של גל - הוא תמיד היה זמין עבורי בווטסאפ, גם אחרי שסיימתי את הקורס ורציתי להתייעץ איתו בנוגע לבחירות בקריירה.
Moshe Tzarfati
Moshe Tzarfati
2022-01-16
הגעתי לגל לאחר חיפושים ובדיקה מקיפה בכל המכללות ולאחר שצברתי ידע בסיסי בבדיקות תוכנה באינטרנט החלטתי שאני רוצה לעלות שלב. לפני הקורס הרגשתי שחסר לי את ההכוונה הנקודתית שכל כך נחוצה בתחום הזה כי קל ללכת לאיבוד בתוך ים המידע שיש באינטרנט. אני כל כך שמח על הבחירה שעשיתי, היחס היה אישי והדבר החשוב בעיניי בקורס הזה הוא שגם בודקים לך את השיעורים באופן אישי דבר שלא קיים במקומות אחרים שחיפשתי. התוצאות מדברות בעד עצמן! מצאתי עבודה כבר במהלך הקורס עם שדרוג מאוד משמעותי בקריירה גם כלכלית וגם הגשמתית. לסיכום הקורס מעולה ותמציתי ואולי חשוב יותר מהכל, מפתחים לך את המיינדסט הנכון של עבודה קשה מביאה תוצאות ולא מנסים למכור לך אשליות דבר שאני אישית מאוד מאמין בו. למי שחושב לעשות קורס QA / אוטומציה, אני ממליץ בחום על הקורס.
boris kondakov
boris kondakov
2021-12-27
אני רוצה להמליץ בחום רב על המכללה של גל וקובי, המכללה לאוטומציה! הגעתי דווקא ללמוד אצלם כי לאחר סקר שוב רחב, הבנתי שיש פה מענה הכי אנושי שניתן לקבל 🙂 הכלים שרכשתי במהלך הקורס שעשיתי, הם כלים נדירים והכי חשוב הם הכי תכל'ס שיש כי מכינים אותך לתעשייה האמיתית ובלי אותיות קטנות 🙂 והכי חשוב? כל יום וכל רגע עד למציאת העבודה הראשונה בתחום, יש מי שמקשיב לי ואשכרה זמין בכל שעה לכל בעיה שיש במהלך הלימודים! מניסיוני האישי, לא מתחרט שלא למדתי במקום אחר והייתי לומד שם שוב עוד 10 פעמים בכיף. שוב ממליץ בחום! וכל מי שמתלבט... יאללה להפסיק להתלבט כי יש פה מקום זהב! תודה 🙂
דילוג לתוכן