קורס QA - תקרא חוות דעת והמלצות של תלמידים שלמדו אצלינו בדיקות תוכנה.

הצטרף עכשיו לקבוצה גדולה של תלמידים מרוצים שעשו אצלינו קורס QA.

קורס ה-QA היחיד עם 5 כוכבים בגוגל

Progressive reality
Progressive reality
2023-04-24
הגעתי למכללה של גל לאחר ששמעתי עליו המון ביקורות חיוביות ממכירים שלי בתחום הבדיקות. הגעתי לקורס בעקבות רצון לשפר את היכולת שלי באוטומציה ולהצליח למצוא עבודה בתחום בקלות. הקורס מאוד מקצועי ואיכותי, מכין את התלמיד כמו שצריך לתעשייה בחוץ ולראיונות עבודה. הקורס העשיר מאוד את הידע שלי והעלה את הביטחון שלי כמפתח אוטומציה, הקורס היה מעניין ואפילו כיפי. חשוב לי לציין את התמיכה של גל - הוא תמיד היה זמין עבורי בווטסאפ, גם אחרי שסיימתי את הקורס ורציתי להתייעץ איתו בנוגע לבחירות בקריירה או כל שאלה אחרת. בעקבות הקורס עלו משמעותית הזמנות לראיונות עבודה! ממליץ בחום על הקורס!
Daniel Ziv
Daniel Ziv
2023-01-23
למכללה הגעתי לאחר המלצות וביקורות רבות שקראתי דרך קבוצת הוואצאפ ושם הבנתי שבחרתי במקום הנכון! לאחר מחקר מעמיק שעשיתי, ברצון ללמוד אוטומציה ובדיקות QA מהטובים ביותר, הגעתי לגל בעלי המכללה,מנטור הכי מוכשר, עם ידע תאורתי ומעשי ברמה הגבוהה ביותר! התחלתי את הקורס של גל מטלון לאחר תקופה שהתלבטתי בין האפשרויות רבות ובשיא הקורונה. היחס היה אישי והדבר החשוב בעיניי בקורס הזה הוא שגם בודקים לך את השיעורים באופן אישי דבר שלא קיים במקומות אחרים שחיפשתי. התוצאות מדברות בעד עצמן! מצאתי עבודה לאחר הקורס הידני (ראיון 3 בסה"כ ) כאחד שהגיע מתחום אחר ושונה לגמרי זה לא מובן מאליו בכלל(איש קבע כ-6 שנים בתחום התזונה) הליווי הצמוד המשיך גם אחרי הקורס בעזרה ,ייעוץ על כיוונים בקריירה ועוד! גל תמיד היה שם לכל שאלה. אז אם אתה(אחד שמתלבט ורואה תגובה זו) פשוט אל תתלבט תיצור קשר עוד היום עם הבן אדם שיכול לשנות את החיים שלך וזה ישתלם לך בגדול ! ושוב פעם המון תודה לגל מטלון! בברכה, דניאל זיו.
Erez Levy
Erez Levy
2022-08-01
למכללה הגעתי לאחר המלצות וביקורות רבות שקראתי. נרשמתי לקורס אוטומציה בשפת C#. במהלך הלימודים גליתי מרצים שאכפת להם מהסטודנטים ומיחס אישי שקיבלתי. אין ספק שזה קיבלתי מענה לכל שאלה שהייתה לי בזמן מהיר כולל קבוצות תמיכה מרובות סייעה הרבה ללמידה העצמאית שלי. כעת אני מרגיש שאני יכול להתמודד עם סנריום אמיתיים אצלי בחברה. אני ממליץ לכל מי שמתלבט שלא יתלבט מכיון שמדובר בחומר מפורט בצורה הטובה ביותר (גם לכל אלו שאין להם ניסיון בקוד אני משוכנע העברת החומר מעולה עבור כל אחד ואחת שמעוניין ללמוד).
עדי צמחי
עדי צמחי
2022-05-26
לגל מטלון אני הגעתי לאחר שנתיים של עבודה במשרת בודק תכנה ידני , ללא כל ניסיון בעולם האוטומציה . בחיפושים והסקירות שערכתי אחר הקורס המתאים בשבילי , שיעניק את היחס והתכליתיות בשיעורים הגעתי למכללה לאוטומציה של גל מטלון. השיעורים היו עם 11- 12 תלמידים וגל מביא איתו לכל שיעור עוזר כך שאם יש כמה שאלות במקביל בזמן התרגול בכיתה - כל אחד מקבל את היחס הסבלני והאיכותי ביותר . הקורס מנוהל בשיטה פשוט מדוקדקת ומתוכננת מראש להפליא - לכל שיעור יש הקלטה מוכנה בקורס הדיגיטלי ( שאותו מקבלים לחינם לכל החיים ) , כך שגם לאחר הקורס המשכתי לתרגל את התרגילים ולשמוע את הטיפים שלו עד היום . לאחר סיום הקורס ועם תחושת סיפוק וידע שצברתי - החלטתי דווקא להמשיך עוד שנה בתחום הידני ולצבור עוד ניסיון ,תוך כדי חזרתי על הקורס של גל מהבית ( שבו הוא עצמו מסביר בסרטונים את גל הנעשה ). וכך לאחר 3 שנות ניסיון ותעודת אוטומציה מגל הצלחתי להתקבל למשרת האוטומציה הראשונה שמשלבת גם ידני . הקורס עזר לי מאוד ואני מרגיש שהוא נתן לי מקפצה רצינית וקידם לי את הקריירה בכמה צעדים. מאוד אהבתי את כל הפלטפורמות שהוא פתח לבוגרים שלו , שם הוא עוזר להם בשאלות ותמיד עונה לכולם , אפילו שהוא עמוס . אדם רגוע, סבלני והכי חשוב מקצוען ברמות ! ממליץ בחום !!!! נ.ב אני לקחתי את הקורס של JAVA+Selenium בשילוב עם בניית קורות חיים באתר שאנחנו בונים מ0 בעזרת HTML - קורס מעמיק ואיכותי ביותר .
רן שמי
רן שמי
2022-05-04
הגעתי לגל וקובי אחרי סקר שוק רחב, אחרי שעברתי אצל הרבה מכללות שהבטיחו המון הבטחות בלי כיסוי. אנשי מכירות שלא מבינים שום דבר בתחום וסתם דוחפים לקנות קורסים. כאשר יצרתי קשר עם גל הוא שאל הרבה שאלות ענייניות לגבי הכוונות שלי ולאן אני מכוון, בחן מבחינה מקצועית אם התחום מתאים לי ונתן משימות התנסות. דרך הלימוד של קובי וגל יסודית מאוד וייחודית, שלב אחר שלב, עם אופציה לשאלות במהלך השיעור וזמינות בכל שעה. ההרגשה במהלך התהליך היא מעולה, כי יש לאן לפנות במידה ולא הבנת נושא מסוים או סתם שאלה קטנה. לאחר חודש וחצי מסיום קורס הבדיקות התקבלתי למשרת הבדיקות הראשונה שלי תוך כדי לימודי האוטומציה. בכל מהלך תהליך חיפוש העבודה והראיונות גל וקובי הוי זמינים מאוד לכל שאלה, נתנו המון טיפים ועזרו עם הראיונות גם בפן המקצועי וגם בפן האישי. חשוב לציין ששניהם מגיעים עם ידע רחב מאוד וניסיון של שני עשורים בתעשייה, משהו שאני אישית לא מצאתי בשום מקום אחר. התחושה טובה מאוד שיש עם מי להתייעץ גם אחרי שסיימת ללמוד, בלי קשר לפן המקצועי הם אנשים נעימים ומעניינים מאוד. ממליך בחום רב.
Sarit Sarit
Sarit Sarit
2022-01-25
ממליצה בחום על הקורס. הגעתי לקורס בעקבות רצון לשפר את היכולת שלי באוטומציה ולהצליח למצוא עבודה בתחום בקלות. למרות שכבר היה לי ניסיון בתחום, לא הצלחתי לעבור את הראיונות מבחינת סלניום ו java. בנוסף, לא היה לי את הידע הנדרש ב jenkins וכו. אחרי שעשיתי את הקורס עברתי את הראיונות שעשיתי, ובנוסף הרגשתי בטחון שהקרנתי החוצה. זמן לא רב לאחר שסיימתי את הקורס מצאתי עבודה כפי שרציתי. הקורס היה מעניין ואפילו כיפי מבחינתי, למדתי דברים שהם חשובים למפתח אוטומציה ושהעשירו את הידע שלי מאוד, בשיעורים קצרים, מדוייקים וברורים, עם אפשרות לעשות ש"ב ולקבל פידבק על מה שעשיתי. וחשוב לי לציין את התמיכה של גל - הוא תמיד היה זמין עבורי בווטסאפ, גם אחרי שסיימתי את הקורס ורציתי להתייעץ איתו בנוגע לבחירות בקריירה.
Moshe Tzarfati
Moshe Tzarfati
2022-01-16
הגעתי לגל לאחר חיפושים ובדיקה מקיפה בכל המכללות ולאחר שצברתי ידע בסיסי בבדיקות תוכנה באינטרנט החלטתי שאני רוצה לעלות שלב. לפני הקורס הרגשתי שחסר לי את ההכוונה הנקודתית שכל כך נחוצה בתחום הזה כי קל ללכת לאיבוד בתוך ים המידע שיש באינטרנט. אני כל כך שמח על הבחירה שעשיתי, היחס היה אישי והדבר החשוב בעיניי בקורס הזה הוא שגם בודקים לך את השיעורים באופן אישי דבר שלא קיים במקומות אחרים שחיפשתי. התוצאות מדברות בעד עצמן! מצאתי עבודה כבר במהלך הקורס עם שדרוג מאוד משמעותי בקריירה גם כלכלית וגם הגשמתית. לסיכום הקורס מעולה ותמציתי ואולי חשוב יותר מהכל, מפתחים לך את המיינדסט הנכון של עבודה קשה מביאה תוצאות ולא מנסים למכור לך אשליות דבר שאני אישית מאוד מאמין בו. למי שחושב לעשות קורס QA / אוטומציה, אני ממליץ בחום על הקורס.
boris kondakov
boris kondakov
2021-12-27
אני רוצה להמליץ בחום רב על המכללה של גל וקובי, המכללה לאוטומציה! הגעתי דווקא ללמוד אצלם כי לאחר סקר שוב רחב, הבנתי שיש פה מענה הכי אנושי שניתן לקבל 🙂 הכלים שרכשתי במהלך הקורס שעשיתי, הם כלים נדירים והכי חשוב הם הכי תכל'ס שיש כי מכינים אותך לתעשייה האמיתית ובלי אותיות קטנות 🙂 והכי חשוב? כל יום וכל רגע עד למציאת העבודה הראשונה בתחום, יש מי שמקשיב לי ואשכרה זמין בכל שעה לכל בעיה שיש במהלך הלימודים! מניסיוני האישי, לא מתחרט שלא למדתי במקום אחר והייתי לומד שם שוב עוד 10 פעמים בכיף. שוב ממליץ בחום! וכל מי שמתלבט... יאללה להפסיק להתלבט כי יש פה מקום זהב! תודה 🙂

אלעד בן 21 כבר התחיל את הקריירה שלו בהייטק

נועם בת 23 וללא נסיון הצליחה בעזרת הקורס למצוא עבודה בענף

חוות דעת על קורס QA מאנשים שלמדו במקום כזה או אחר זה אחד הדברים הכי חשובים שיש בשביל שתוכל לקבל החלטה אם להתחיל ללמוד אצלינו או לא.
לשמחתינו יש לנו המון תלמידים מרוצים שעזרנו להם להצטרף לתעשיית ההייטק ולהתקבל לעבודה כאנשי בדיקות ואוטומציה.
כמו כן עזרנו לתלמידים רבים נוספים להתקדם בתחום בדיקות התוכנה והאוטומציה למשרה השניה והשלישית שלהם וזאת גם חודשים ושנים לאחר סיום הקורס.

עכשיו, אנחנו לא הולכים לשקר לך ולהגיד לך שכולם מצליחים, זה ממש לא נכון.
אנחנו כן יכולים להבטיח לך שאנחנו עושים 110% מאמץ על מנת שברגע שהגעת אלינו אז יהיה לך סיכוי אמיתי להצליח, ועל מנת שתקבל כלים טובים יותר מכל מקום לימודים אחר.

אנחנו נעזור לך בכל שלב, החל מתהליך הבדיקה הראשוני, שמתחיל בשאלה:
האם בכלל כדאי לך להתחיל וללמוד בדיקות תוכנה? והאם אתה מתאים ללמוד אצלינו קורס QA ואוטומציה.
אתה תקבל אצלינו את רמת ההדרכה הטובה ביותר בתעשייה ואתה תהנה בשיעורים מהדרכות מעניינות ושונות מאוד מרוב המקומות האחרים.
הליווי אצלינו לא מסתיים בסיום הקורס והוא נמשך בצורה מלאה כחלק מתהליך חיפוש העבודה, בו נעזור לך בכתיבת קורות חיים מנצחים, הכנה לראיונות וליווי בתהליך חיפוש העבודה עד שתמצא את העבודה כאיש QA או כאיש QA ואוטומציה.

תקרא ותראה פה בהמשך חוות דעת של תלמידים שלנו, חלקם עוד לא סיים את הקורס וחלקם לאחר סיום הקורס ולאחר שהשיגו את המטרה לשמה באו – להשתלב בתחום ההייטק כאנשי בדיקות ואוטומציה.

תראה חוות דעת על קורס QA עם תלמידים שלנו. תקשיב בוידאו למה שהם מספרים.

אביתר
אביתר
ראשון לציון
Read More
"אני חקרתי קצת באינטרנט וניגשתי למכללה אחרת.. התחלתי תהליך לרישום ולמזלי בהמשך שוטטות באינטרנט קראתי חומר על גל מטלון. הדברים שנכתבו שם תאמו מאוד למה שחוויתי רק במהלך הניסיון לרישום במכללה מוכרת אחרת.. לשמחתי עצרתי בזמן ונרשמתי אצל גל . תענוג ללמוד ממנו. מבחינת המחיר זה היה חצי ממה שהייתי אמור לשלם במכללה אחרת על qa ואוטומציה."
ליאב
ליאב
תל אביב
Read More
"רמת שביעות הרצון שלי גבוהה עד כה אני שמח בהחלטה שלי לבחור במקום הנ"ל. אני שומע מחברים שלמדו במקומות אחרים שלא מוצאים עבודה כבר שנה ואין יחס המשכי עם המכללה, כלל לא מקבלים עזרה בחיפוש עבודה להבדיל מכאן שכבר במהלך הקורס קיבלתי עזרה בחיפוש עבודה בתחום. הייתי ממליץ לכל מי שרוצה ומעוניין ללמוד כדאי קודם כל לברר כאן לפני מקומות אחרים. גם השכר לימוד היה אטרקטיבי בנוסף להכל."
אלעד
אלעד
רמת גן
Read More
"המרצה גל דיבר הכי אמיתי ולא מכר שקרים בניגוד לקורסים אחרים. הייתי ממליץ ללכת לקורס אם אתה מוכן לקחת את עצמך בידיים ולהחליט שאתה רוצה יותר מעצמך, המשימה תהיה רחוקה מפשוטה אבל זאת הדרך הטובה ביותר לדרוך בהייטק."

אבגיל הגשימה חלום והצליחה לתפוס משרה בתחום בדיקת התוכנה

ליאב
ליאב
תל אביב
Read More
"רמת שביעות הרצון שלי גבוהה עד כה אני שמח בהחלטה שלי לבחור במקום הנ"ל. אני שומע מחברים שלמדו במקומות אחרים שלא מוצאים עבודה כבר שנה ואין יחס המשכי עם המכללה, כלל לא מקבלים עזרה בחיפוש עבודה להבדיל מכאן שכבר במהלך הקורס קיבלתי עזרה בחיפוש עבודה בתחום. הייתי ממליץ לכל מי שרוצה ומעוניין ללמוד כדאי קודם כל לברר כאן לפני מקומות אחרים. גם השכר לימוד היה אטרקטיבי בנוסף להכל."
אביתר
אביתר
ראשון לציון
Read More
"אני חקרתי קצת באינטרנט וניגשתי למכללה אחרת.. התחלתי תהליך לרישום ולמזלי בהמשך שוטטות באינטרנט קראתי חומר על גל וקובי.. הדברים שנכתבו שם תאמו מאוד למה שחוויתי רק במהלך הניסיון לרישום במכללה מוכרת אחרת.. לשמחתי עצרתי בזמן ונרשמתי אצל גל וקובי. שיעורי הqa מועברים על קובי.. מרצה מהאגדות! תענוג ללמוד ממנו. מבחינת המחיר זה היה חצי ממה שהייתי אמור לשלם במכללה אחרת על qa ואוטומציה."
אלעד
אלעד
רמת גן
Read More
"המרצה גל דיבר הכי אמיתי ולא מכר שקרים בניגוד לקורסים אחרים. הייתי ממליץ ללכת לקורס אם אתה מוכן לקחת את עצמך בידיים ולהחליט שאתה רוצה יותר מעצמך, המשימה תהיה רחוקה מפשוטה אבל זאת הדרך הטובה ביותר לדרוך בהייטק."

חלק גדול מהבוגרים שלנו כבר עובדים בתעשייה

אביגיל נווה

עובדת ב-Migdal

אלעד נחום

עובדי ב- Wishi

מאוד אדרי

עובד ב- PickApp

סיוון דווידוב

עובדת ב- Herolo

שלו וקנין

עובד ב- Rexail

אביגיל נווה

עובדת ב-Migdal

אלעד נחום

עובדי ב- Wishi

מאוד אדרי

עובד ב- PickApp

סיוון דווידוב

עובדת ב- Herolo

שלו וקנין

עובד ב- Rexail

המקום הזה שמור לך!

רוצה לבנות קריירה בהייטק וליצור לעצמך בטחון תעסוקתי? צור איתנו קשר עכשיו!

מחפש חוות דעת על קורס QA?
תקרא מה תלמידים כותבים לנו אחרי שחתמו על חוזה עבודה

דילוג לתוכן